Aeroterma M
- Cotizo
- Membru Devotat

- Posts: 409
- Joined: 19 Jan 2009, 08:18
- Location: Sibiu
- Contact:
Aeroterma M
Are cineva fotografii si/sau scheme cu instalatia de incalzire pentru cabina de M?
Asta-i tara lui Dracula/ In care ne bagam noi... banii...
- Cotizo
- Membru Devotat

- Posts: 409
- Joined: 19 Jan 2009, 08:18
- Location: Sibiu
- Contact:
Re: Aeroterma M
Puteti sterge topicul, am fost suficient de chior ca sa nu-mi vad aeroterma sub bord... dar daca vreti, pot pune eu poze acum, hehe..
Asta-i tara lui Dracula/ In care ne bagam noi... banii...
- whoratiu
- Membru

- Posts: 172
- Joined: 13 Nov 2007, 11:26
- Location: Cluj-Napoca
Re: Aeroterma M
Pune poze, ca nu cred ca strica! Inclusiv la motorul aerotermei, daca se poate, sa vad si eu exact ce caut

-
gabrielmanaila
- Nou venit

- Posts: 5
- Joined: 19 Nov 2015, 11:46
Re: Aeroterma M
Salut,ai cumva niste poze cu aerotermaCotizo wrote:Puteti sterge topicul, am fost suficient de chior ca sa nu-mi vad aeroterma sub bord... dar daca vreti, pot pune eu poze acum, hehe..
- gabi_gadea.
- Membru

- Posts: 129
- Joined: 22 Feb 2009, 12:38
