discutii pe tema Prezentarii forumistilor

Tot ce va trece prin cap,inclusiv politica

Moderator: costy84

Post Reply
User avatar
pantelimon
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1499
Joined: 28 Jan 2007, 20:35
Location: Bucuresti

discutii pe tema Prezentarii forumistilor

Post by pantelimon »

si uite cum sa pus si cireasa pa tort chiar m-ar bucura sa stiu ca keo are la avatar numele george si nu alceva sau tarzy cristi si nu o porecla etc;cand m-a logat al meu ficior ca recunosc sant un pic depasit ,ma intrebat ce nic name vrei tata de ma pus in cur io casa nu par un prost zic ba hai sa intreb ca daca intreb sant prost odata pai ce e aia ma tata adica te poti ascunde zice el sub un pseudonim,pai de ce tata ce avem ceva de ascuns???cei in gusa sin capusa nu?? deci :DE ACORD CU ADMINU

JOS NICURILE ASTEA, CA DOAR GASCA-I GASCA SI NU TREBUI SA NE ASCUNDEM DUPA DEGET




SI TOTUSI este doar o parere sa nu mi-o luati sub alta interpretare care santeti mai suparaciosi.

User avatar
alex
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1518
Joined: 12 Mar 2007, 23:16
Location: Bucuresti

Re: Prezentarea forumistilor

Post by alex »

eu ma gandeam ca ar fi suficient sa existe o singura rubrica "prezentare" incare te prezinti tu/sau masina.
happily mending an Aro 320 D127
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6951
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by George »

alex wrote: eu ma gandeam ca ar fi suficient sa existe o singura rubrica "prezentare" incare te prezinti tu/sau masina.
forumistu' ramane,pe cand masina se poate schimba,sau mai pot aparea si altele...sau poate sa fie doar fan,sa nu aiba masina(inca)
cred ca e ok impartirea asta,de acum.

nea george,ideea nu e sa dispara neaparat poreclele astea,ca deja majoritatea ne stim asa,si unora poate le vine mai greu acum,dupa mai bine de un an,sa imi zica altfel mie,sau io mai stiu cui...insa,cred ca e corect ca acea porecla sa fie si descrisa,sa stim cine e in spatele ei. ca vorba matale...avem ceva de ascuns?!  :>-
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
bigdaddy
Membru
Membru
Posts: 189
Joined: 12 Dec 2006, 13:06
Location: Oradea
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by bigdaddy »

Sunt de acord cu utilizarea numelor adevarate pe forum . Unica problema o vad de ordin tehnic - permite forumul pastrarea "postarilor" facute anterior cu nickname si modificarea lor ca sa apara cu "noile" nume!!!

concret - din Bigdaddy se poate face  Paul Farago fara sa dispara postarile anterioare?
"In vin sta intelepciunea, in bere libertatea, in apa sunt bacterii !" Benjamin Franklin ;)

User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6951
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by George »

bigdaddy wrote: concret - din Bigdaddy se poate face  Paul Farago fara sa dispara postarile anterioare?
yap
ai tu,la profil,ca optiune,sa modifici numele care vrei sa apara. userul se pastreaza doar pentru logare,insa lumea te va vedea cu noul nume.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
pantelimon
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1499
Joined: 28 Jan 2007, 20:35
Location: Bucuresti

Re: Prezentarea forumistilor

Post by pantelimon »

ahaa !1misto nea paule! chiar imi place idea ta
User avatar
maiden
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 728
Joined: 16 Feb 2007, 10:22
Location: Tulcea
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by maiden »

Eu zic ca e bine asa cum e, prezentarile sa se faca la rubrica "prezentare forumisti". Ceea ce ar trebui facut, e ca fiecare sa-ti treaca in profil locatia, asta da, neaparat trebuie facuta....dar trebuie facut in asa fel sa apara in profil.  Parerea mea! Si daca ne punem numele, de un' sa mai stiu eu ca "tarzy" este acel Cristi?! E plina lumea de Cristi....  Asa ne-am obisnuit, asa ne stim, si nu numai pe acest forum, ci si pe altele.....  :>-

Adminul, cand zice ce zice, nu spune sa ne punem numele drept nick, ci doar insista, si ne aminteste totodata, sa ne prezentam la rubrica respectiva......
Last edited by maiden on 01 Nov 2007, 18:27, edited 1 time in total.
don't forget kids..the more posts you have the bigger your penis gets !

Pentru orice fel de nelamuriri in ceea ce priveste utilizarea forumului, apasati AICI !
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6951
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by George »

bre oamenilor,rubrica de prezentare nu e vizibila vizitatorilor,adica celor ce doar arunca un ochi aici,fara sa se inscrie. ei pot vedea unele arii,nu pot vedea poze...si deci nici nu pot vedea decat o porecla,un nick ce a facut postarea respectiva. cine vrea sa ne cunoasca,mi se pare corect sa-l cunoastem si noi...nu? cand intinzi mana si te recomanzi,nu e frumos sa ti se raspunda la fel?

asadar,pentru userii care nu se mai regasesc,in eventualitatea ca ne vor mai vizita...candva: conturile fara postari si inactive ultima data in luna IUNIE au fost sterse!
cine mai vrea totusi,sa faca parte din comunitate,este binevenit. sa se reinscrie,si sa respecte regulamentul.

**==  (rosu/galben/albastru...da' n-avem la emoticuane)
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
pupi
Junior
Junior
Posts: 83
Joined: 13 Feb 2007, 14:34
Location: sibiu
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by pupi »

ba da pe mine asa ma cheama ^:)^
zbor la treaba
4x4 is my way
ProDesign "Thema" D.H.V.2
SUZUKI DR 350 SE
ARO 10.4 Powered by Renault
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6951
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by George »

pupi wrote: ba da pe mine asa ma cheama ^:)^
si ce te lauzi?  ;D
stai linistit,ca nu e problema sa ai nick-ul cum vrei tu. ideea e sa ne si prezentam,sa stim cine suntem defapt. :)
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
amicul
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 594
Joined: 26 Jul 2007, 19:05
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by amicul »

Nene mai modificati si voi un pic regulamentul. Vine omul se inscrie nu se prezint si trece direct la afacerii. Pai ce este aici sat fara administrator  ;) ;) ;)
Prietenia este la fel ca banii, este mai usor de facut decit de pastrat
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6951
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by George »

amicul wrote: Nene mai modificati si voi un pic regulamentul. Vine omul se inscrie nu se prezint si trece direct la afacerii. Pai ce este aici sat fara administrator  ;) ;) ;)
nu suntem drastici...preferam sa atragem atentia,considerand ca a fost o scapare si nu e cu intentie. daca nu se sinchiseste nimeni de treaba asta,atunci se iau masuri... nu e frumos asa?!
apropos,tu te-ai prezentat?  ;D
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
amicul
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 594
Joined: 26 Jul 2007, 19:05
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prezentarea forumistilor

Post by amicul »

Eu da m-am prezentat =>  http://www.auto-universal.ro/smf/index. ... 571.0.html.
Eu zic ca se poate inscrie oricine cu sau fara masina, din pasiune sau din admiratie pt ARO si M.
Regula bunelor maniere spune ca mai inti te prezinti ...... si dupa aceea deschizi un subiect, poate si eu am gresit cu ceva si imi cer scuze  ^:)^ daca sa intimplat asa.
Prietenia este la fel ca banii, este mai usor de facut decit de pastrat

Post Reply