Grup discutii Aro M461

Zimbrul Carpatilor - "cine n-are batrani,sa-si cumpere"

Moderators: Werner, mariusjaz

Post Reply
User avatar
badlion
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 560
Joined: 13 Dec 2006, 16:56
Location: Bucuresti
Contact:

Grup discutii Aro M461

Post by badlion »

Va anunt ca am pornit un grup de discutii pentru posesorii de Aro M461.
Aici se pot discuta aspecte tehnice si fiecare poate propune iesiri mai lungi sau mai scurte cu M-urile din dotare.
Pagina poate fi accesata la http://groups.yahoo.com/group/m461

User avatar
tarzy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2646
Joined: 03 Dec 2006, 20:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by tarzy »

Felicitari si multa bafta

da .... din propria experienta (pe alte teme e adevarat) iti spun de pe acum ca nu prea se va ingramadii lumea la "grup de discutii" .... e mult prea limitat fata de un forum
Eu cred ca o tara care incearca sa prospere prin stabilirea de taxe mari este ca un om care, stind intr-o galeata, incearca sa se ridice tragind de miner.
(Winston Churchill)
User avatar
badlion
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 560
Joined: 13 Dec 2006, 16:56
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by badlion »

mie mi s-a parut o optiune tocmai pentru ca este mai simplu de urmarit decat un forum. Sunt membru la un grup de discutii care promoveaza bicicleta ca mijloc de transport si observ din discutiile de acolo ca este foarte util.
User avatar
whoratiu
Membru
Membru
Posts: 172
Joined: 13 Nov 2007, 11:26
Location: Cluj-Napoca

Re: Grup discutii Aro M461

Post by whoratiu »

Buna treaba si cred ca va functiona.

User avatar
tarzy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2646
Joined: 03 Dec 2006, 20:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by tarzy »

badlion wrote: mie mi s-a parut o optiune tocmai pentru ca este mai simplu de urmarit decat un forum. Sunt membru la un grup de discutii care promoveaza bicicleta ca mijloc de transport si observ din discutiile de acolo ca este foarte util.
sa speram ca o sa mearga

vreau si eu adresa ptr biciclisti
Eu cred ca o tara care incearca sa prospere prin stabilirea de taxe mari este ca un om care, stind intr-o galeata, incearca sa se ridice tragind de miner.
(Winston Churchill)
User avatar
COSMIN D
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 608
Joined: 27 Oct 2007, 19:32
Location: Constanta
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by COSMIN D »

Si eu, baga un link.
User avatar
badlion
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 560
Joined: 13 Dec 2006, 16:56
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by badlion »

vreau si eu adresa ptr biciclisti
http://groups.yahoo.com/group/batesaua
User avatar
badlion
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 560
Joined: 13 Dec 2006, 16:56
Location: Bucuresti
Contact:

Grup discutii Aro M461

Post by badlion »

:)
Pagina poate fi accesata la http://groups.yahoo.com/group/m461
:>-
User avatar
badlion
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 560
Joined: 13 Dec 2006, 16:56
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grup discutii Aro M461

Post by badlion »


Post Reply