Va anunt ca am pornit un grup de discutii pentru posesorii de Aro M461.
Aici se pot discuta aspecte tehnice si fiecare poate propune iesiri mai lungi sau mai scurte cu M-urile din dotare.
Pagina poate fi accesata la http://groups.yahoo.com/group/m461
Grup discutii Aro M461
- badlion
- Membru de elita

- Posts: 560
- Joined: 13 Dec 2006, 16:56
- Location: Bucuresti
- Contact:
- tarzy
- Membru legendar

- Posts: 2646
- Joined: 03 Dec 2006, 20:06
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
Felicitari si multa bafta
da .... din propria experienta (pe alte teme e adevarat) iti spun de pe acum ca nu prea se va ingramadii lumea la "grup de discutii" .... e mult prea limitat fata de un forum
da .... din propria experienta (pe alte teme e adevarat) iti spun de pe acum ca nu prea se va ingramadii lumea la "grup de discutii" .... e mult prea limitat fata de un forum
Eu cred ca o tara care incearca sa prospere prin stabilirea de taxe mari este ca un om care, stind intr-o galeata, incearca sa se ridice tragind de miner.
(Winston Churchill)
(Winston Churchill)
- badlion
- Membru de elita

- Posts: 560
- Joined: 13 Dec 2006, 16:56
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
mie mi s-a parut o optiune tocmai pentru ca este mai simplu de urmarit decat un forum. Sunt membru la un grup de discutii care promoveaza bicicleta ca mijloc de transport si observ din discutiile de acolo ca este foarte util.
- whoratiu
- Membru

- Posts: 172
- Joined: 13 Nov 2007, 11:26
- Location: Cluj-Napoca
Re: Grup discutii Aro M461
Buna treaba si cred ca va functiona.
- tarzy
- Membru legendar

- Posts: 2646
- Joined: 03 Dec 2006, 20:06
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
sa speram ca o sa meargabadlion wrote: mie mi s-a parut o optiune tocmai pentru ca este mai simplu de urmarit decat un forum. Sunt membru la un grup de discutii care promoveaza bicicleta ca mijloc de transport si observ din discutiile de acolo ca este foarte util.
vreau si eu adresa ptr biciclisti
Eu cred ca o tara care incearca sa prospere prin stabilirea de taxe mari este ca un om care, stind intr-o galeata, incearca sa se ridice tragind de miner.
(Winston Churchill)
(Winston Churchill)
- COSMIN D
- Membru de elita

- Posts: 608
- Joined: 27 Oct 2007, 19:32
- Location: Constanta
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
Si eu, baga un link.
- badlion
- Membru de elita

- Posts: 560
- Joined: 13 Dec 2006, 16:56
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
http://groups.yahoo.com/group/batesauavreau si eu adresa ptr biciclisti
- badlion
- Membru de elita

- Posts: 560
- Joined: 13 Dec 2006, 16:56
- Location: Bucuresti
- Contact:
- badlion
- Membru de elita

- Posts: 560
- Joined: 13 Dec 2006, 16:56
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Grup discutii Aro M461
Poze noi si interesante: https://groups.yahoo.com/neo/groups/m46 ... hotostream
