Am cautat prin arhiva dar nu am gasit nimic despre subiectul "Cadru pentru prelata"
Imi doresc sa ma plimb in vara cu masina, fara coviltir/cadrul metalic si prelata. Pentru zona pe unde circul, este o dorinta indrazneata fiindca ploua din senin. Totusi.....
Am o intrebare:
-Cat de stabil la drum este parbrizul fara ramele de geamuri de la usi?
Nu as vrea sa risc sa-mi cada in cap in mijlocul drumului sau in teren!
Ce spuneti?
ARO M461 Cadru pentru prelata
-
cim95
- Membru de elita

- Posts: 650
- Joined: 24 Jan 2013, 13:17
- Location: Gmunden, Austria
-
niku111
- Membru legendar

- Posts: 1277
- Joined: 07 Mar 2011, 20:33
- Location: Craiova
Re: ARO M461 Cadru pentru prelata
Poti sa-l decapotezi fara grija ,este este de rigid sigur nu-ti va crea probleme.
-
niku111
- Membru legendar

- Posts: 1277
- Joined: 07 Mar 2011, 20:33
- Location: Craiova
Re: ARO M461 Cadru pentru prelata
Poti sa-l decapotezi fara grija ,este este de rigid sigur nu-ti va crea probleme.
- gabi_gadea.
- Membru

- Posts: 129
- Joined: 22 Feb 2009, 12:38
Re: ARO M461 Cadru pentru prelata
Sau se poate rabata parbrizul.....vezi poza mea de profil......cea galbena din dreapta
E si mai haios asa.....ce zici ?
E si mai haios asa.....ce zici ?
