ARO M461 Cadru pentru prelata

Zimbrul Carpatilor - "cine n-are batrani,sa-si cumpere"

Moderators: Werner, mariusjaz

Post Reply
cim95
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 650
Joined: 24 Jan 2013, 13:17
Location: Gmunden, Austria

ARO M461 Cadru pentru prelata

Post by cim95 »

Am cautat prin arhiva dar nu am gasit nimic despre subiectul "Cadru pentru prelata"
Imi doresc sa ma plimb in vara cu masina, fara coviltir/cadrul metalic si prelata. Pentru zona pe unde circul, este o dorinta indrazneata fiindca ploua din senin. Totusi.....

Am o intrebare:
-Cat de stabil la drum este parbrizul fara ramele de geamuri de la usi?
Nu as vrea sa risc sa-mi cada in cap in mijlocul drumului sau in teren!
Ce spuneti?

niku111
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1277
Joined: 07 Mar 2011, 20:33
Location: Craiova

Re: ARO M461 Cadru pentru prelata

Post by niku111 »

Poti sa-l decapotezi fara grija ,este este de rigid sigur nu-ti va crea probleme.
niku111
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1277
Joined: 07 Mar 2011, 20:33
Location: Craiova

Re: ARO M461 Cadru pentru prelata

Post by niku111 »

Poti sa-l decapotezi fara grija ,este este de rigid sigur nu-ti va crea probleme.
User avatar
gabi_gadea.
Membru
Membru
Posts: 129
Joined: 22 Feb 2009, 12:38

Re: ARO M461 Cadru pentru prelata

Post by gabi_gadea. »

Sau se poate rabata parbrizul.....vezi poza mea de profil......cea galbena din dreapta
E si mai haios asa.....ce zici ?

Post Reply