ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
- deluca
- Membru de elita

- Posts: 536
- Joined: 10 Jan 2008, 16:26
- Contact:
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
aprinderea gotronic e un mare gunoi. cel putin la aro. am incercat 2 aprinderi, 100 de reglaje, rezultate din cele mai modeste. hai sa reinviem discutia mircea, vin eu la linz, sau tu la münchen??
-
cim95
- Membru de elita

- Posts: 650
- Joined: 24 Jan 2013, 13:17
- Location: Gmunden, Austria
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Salut Bogdan,
In prezent sunt prins in ceva lucrari de renovare si mi-am consumat timpul liber alocat(de sotie
ptr. M.
Daca tu ai drum prin apropiere si timp de o bere, putem sa organizam o inspectie la M. Locatia este la Gmunden.
Salutari din Linz
Mircea
In prezent sunt prins in ceva lucrari de renovare si mi-am consumat timpul liber alocat(de sotie
Daca tu ai drum prin apropiere si timp de o bere, putem sa organizam o inspectie la M. Locatia este la Gmunden.
Salutari din Linz
Mircea
-
cim95
- Membru de elita

- Posts: 650
- Joined: 24 Jan 2013, 13:17
- Location: Gmunden, Austria
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Sa revenim la subiect!
Ce ma sfatuiti sa fac?
Oricum, intentionez sa-mi procur un delcou nou( nu sunt sigur ca se cheama "delcou") sau doar ceva subansanblu din el?!
Are cineva de vanzare ?
Ce ma sfatuiti sa fac?
Oricum, intentionez sa-mi procur un delcou nou( nu sunt sigur ca se cheama "delcou") sau doar ceva subansanblu din el?!
Are cineva de vanzare ?
- ydaniel
- Membru legendar

- Posts: 4706
- Joined: 13 Jun 2007, 11:46
- Location: bucuresti
- Contact:
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Aro 323 L 25 cu aprindere Gotronic cu senzor montata de mine a ajuns la Magadan,fara probleme.
- Werner
- Aro Club Romania

- Posts: 5225
- Joined: 11 Dec 2006, 19:41
- Location: Enzberg D
- Contact:
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Eu pe M am aprindere Gotrinic, dar motorul merge catastrofal. Nu obsev nici o înbunatatire.
- Constantin
- Membru legendar

- Posts: 4999
- Joined: 24 May 2009, 00:53
- Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Gotronic,bre !
Gotronic=gotrinic la fel cum adidas=abibas
si PUMA=PLIMA...
Gotronic=gotrinic la fel cum adidas=abibas
si PUMA=PLIMA...
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
-
cim95
- Membru de elita

- Posts: 650
- Joined: 24 Jan 2013, 13:17
- Location: Gmunden, Austria
Re: ARO M461-Delcou si pompe de rezerva
Nu are importanta cum ii spune Werner! Am inteles mesajul. In afara de asta, la tastatura germana, literele "O" si "I" sunt una langa alta si degetele mai nimeresc pe alaturi.
