lampi semnal ARO 24x

Alternatoare, demaroare, acumulatori, instalatie electrica, lumini. Si orice merge pe curent. Reparatii, modificari, probleme tehnice.

Moderators: mariusjaz, socratee

User avatar
pantelimon
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1499
Joined: 28 Jan 2007, 20:35
Location: Bucuresti

Re: lampi semnal ARO 24x

Post by pantelimon »

nea sergheiule nu te prosti sa gauresti masina  \:/  las-o in mintile ei  :-@

SERGHEI
Banat
Banat
Posts: 2354
Joined: 27 Dec 2006, 15:14

Re: lampi semnal ARO 24x

Post by SERGHEI »

pantelimon wrote: nea sergheiule nu te prosti sa gauresti masina  \:/  las-o in mintile ei  :-@


Tu ai dreptate intr-un fel ,este mai frumushica asa cum a iesit din masa dar eu o vreau putin mai de expozitie.Cel putin la exterior vreau sa o fac asa cum visez eu masina ideala.Vreau sa intoarca oamenii capul pe strada si sa spuna ,,Ce dracu ma ,asta este masina facuta in Romania !!!!!!

Pai inca nu am gaurit nimic dar : vine troliul si trebuie sa renunt la bara din fibra si evident la lampi.Va aparea si tabla striata pe aripi asa ca fata de gaurile necesare pt prinderea ei ce mai conteaza inca 3 gauri (poate doua vor fi doar in striata si una pt fire)...
User avatar
pantelimon
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1499
Joined: 28 Jan 2007, 20:35
Location: Bucuresti

Re: lampi semnal ARO 24x

Post by pantelimon »

deci raman la parerea mea.  :-\ gandeste-o bine nentule pana s-o faci.
sti cand eram mai pusti vroiam sa-mi tatuez pe brat tot felul de tampenii  :-@ acu imi pare bine ca nu am facut-o
User avatar
tarzy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2646
Joined: 03 Dec 2006, 20:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: lampi semnal ARO 24x

Post by tarzy »

am facut ceva imparteala pe aici

discutia despre Al peste aripi - http://www.aro4x4.net/smf/index.php/topic,1914.0.html

discutia despre oglinzi de papuc - http://www.aro4x4.net/smf/index.php/topic,1913.0.html
Eu cred ca o tara care incearca sa prospere prin stabilirea de taxe mari este ca un om care, stind intr-o galeata, incearca sa se ridice tragind de miner.
(Winston Churchill)

User avatar
amicul
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 594
Joined: 26 Jul 2007, 19:05
Location: Bucuresti
Contact:

Re: lampi semnal ARO 24x

Post by amicul »

Nea  SERGHEI , mie imi place cum arata cu lampile de semnal pe aripa  :>-
Prietenia este la fel ca banii, este mai usor de facut decit de pastrat

Post Reply