S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Iesiri,intalniri,intruniri,mai mult sau mai putin organizate

Moderator: costy84

Post Reply
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by George »

ARO CLUB ROMANIA

User avatar
Kostan
Junior
Junior
Posts: 68
Joined: 01 Aug 2008, 22:05
Location: Russia, Murmansk

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by Kostan »

The man not only stole the car. Stolen car in which he put the soul, your hands, your time spent. The man stole a part of him. This person is very offended. This offense does not expire and can not be forgiven. Stolen car no one will bring joy, just a bad person. But the bad man can not be happy. Do not worry. This thief never sdelaat your car better than it was from you. It - the main thing is his punishment.

Omul nu numai că a furat mașina. Masina furat în care a pus suflet, mainile, timpul petrecut.Omul a furat o parte din el. Această persoană este foarte ofensat. Această infracțiune nu expiră și nu poate fi iertat. Furat masina nimeni nu va aduce bucurie, doar o persoană rea. Dar omul rău nu poate fi fericit. Nu-ți face griji. Acest hoț nu sdelaat masina ta mai bine decat a fost la tine. Ea - principalul lucru este pedeapsa lui.

All the same, I wish you that your car is found.
Tot la fel, vă doresc ca masina ta este găsit.
translator Google...
ionutzzz123
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 519
Joined: 03 Sep 2010, 22:38
Location: bucuresti
Contact:

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by ionutzzz123 »

Daca imi poate da cineva nr lui Dan Chiriac, de cateva zile langa comuna 1 decembrie, a aparut un aro traforat, cin culoarea torpilorului, l-am vazut de la poarta. Maine incerc sa trac un ochi mai de aproape sa vad daca sunt si alte elemente comune cu torpilorul...
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by George »

viewtopic.php?f=59&t=6774
asta ca sa nu spun sa dai la prima pagina a topicului.
ARO CLUB ROMANIA

User avatar
teodor
Membru
Membru
Posts: 118
Joined: 05 May 2009, 19:00
Location: bucuresti

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by teodor »

de asta e vorba...l-am studiat si eu dar nu cred ca e vorba de cel al lui @Dan Chiriac, cred ca e cel cu care a mai fost confundat de cateva ori.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Dan CHIRIAC
Administrator
Administrator
Posts: 2676
Joined: 20 Feb 2007, 10:10
Location: Bucuresti

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by Dan CHIRIAC »

Ma rog, aia cu care a fost confundata de cateva ori era intreaga. Cel putin la vremea aia.
Oricum, cioplita asa, cucu o mai cunoaste.
Insa, privind poza, rotile nu sunt ca ale mele, ochetul ala de remorcare din spate nu e cum era la mine, aripile fata erau decupate in coltul din spate, jos, iar astea par intregi. Nici capota de la motor nu se pupa.
Multam pentru interes, totusi!
ARO 244, an 1997, motor L25
ARO 244, an 2001, motor Toyota 2L-T, zis si "Torpilorul" - furat din Bucuresti, Sector 6, pe 29 Ianuarie 2011
User avatar
vercingetorix
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2396
Joined: 17 Mar 2010, 19:30
Location: Bucuresti
Contact:

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by vercingetorix »

Am pus si eu 3 poze cu masina asta pe topicul "nu evit sa le pozez" : http://www.aro4x4.net/smf/viewtopic.php ... start=1410
Daca nu Aro, atunci ce ?
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by George »

Asta e aceeasi cu aia care era intreaga, si a mai fost confundata. Sta pe sos. Berceni, spre IMGB, pe la service Nesti, parca.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
Soryn
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3367
Joined: 13 Apr 2008, 18:38
Location: Constanta

Re: S-A FURAT ARO 244, "TORPILORUL"!

Post by Soryn »

e destept proprietarul replici , tare de tot inca, a sudat barele alea din spate direct de sasiu, si de cabina ,cabina se misca n tampoane. :-@

Post Reply