OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Despre participarile masinii romanesti in competitii interne si internationale

Moderator: costy84

User avatar
tarzy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2646
Joined: 03 Dec 2006, 20:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by tarzy »


User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by George »

ARO CLUB ROMANIA
SERGHEI
Banat
Banat
Posts: 2354
Joined: 27 Dec 2006, 15:14

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by SERGHEI »

User avatar
Herisanu
Aro Club Romania
Aro Club Romania
Posts: 839
Joined: 26 Dec 2008, 11:38
Location: Campulung - Muscel , Arges , Romania

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by Herisanu »

Multumim tuturor pentru sprijin si sustinere ,pacat ca din cauza problemei tehnice nu am putut sa le aratam

ce poate ARO in concursuri off-froad, mare suparare dar vom merge inainte ,am pierdut o batalie nu un razboi .

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

User avatar
baciudibaciu
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3075
Joined: 12 Aug 2007, 22:26
Location: Bucuresti Titan
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by baciudibaciu »

Asa e bre Adi !
mergem inainte ca asa suntem noi stoici si perseverenti ,da uite ca un rahat iti strica bunele maniere si apelezi la vocabularul ala mai desucheat si iti bagi si scoti ,ridici privirea in sus spre ceruri si ................

ps . mare pacat si mai ales gresala ati facut ca nu m-ati sunat . Aveam discul si placa . Doar un telefon si in in cel mult 15 minute ar fi fost la voi
Cu omul nescolarizat ,te certi putin si ai scapat,dar duci o lupta infernala cu PROSTUL care are scoala !


ARO 10-4
Renault Kangoo 15 dci
Mercedes W123 200d
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by George »

baciudibaciu wrote: gresala ati facut ca nu m-ati sunat . Aveam discul si placa . Doar un telefon si in in cel mult 15 minute ar fi fost la voi
asta daca ai fi si avut telefonul deschis, nene baciule... sau semnal la el.
de doo ori am incercat...gandindu-ma ca poate ai pe undeva, la un garaj...o curte...unde sa ma duc sa iau, ca stiam ca esti plecat.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
ydaniel
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 4674
Joined: 13 Jun 2007, 11:46
Location: bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by ydaniel »

f bine a mers pana cand a cedat.dar mi-e scarba de comentariile celor 2 maimute,desi nci inainte nu-i suportam dar acuma....b-(b-(b-(b-(b-(b-(.....
User avatar
baciudibaciu
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3075
Joined: 12 Aug 2007, 22:26
Location: Bucuresti Titan
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by baciudibaciu »

telefoanele au fost deschise , dar sigur nu a fost semnalul suficient de puternic !
Imi pare rau !
Cu omul nescolarizat ,te certi putin si ai scapat,dar duci o lupta infernala cu PROSTUL care are scoala !


ARO 10-4
Renault Kangoo 15 dci
Mercedes W123 200d
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by George »

lasa bre, ca nu esti matale de vina. asta a fost...de data asta. data viitoare, va fi mai bine.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
baciudibaciu
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3075
Joined: 12 Aug 2007, 22:26
Location: Bucuresti Titan
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by baciudibaciu »

George wrote:lasa bre, ca nu esti matale de vina. asta a fost...de data asta. data viitoare, va fi mai bine.
te rog daca vrei sa aduci maine - JOI adica discul de ambreiaj sa vada si sa studieze si ochiul meu !
^:)^
Cu omul nescolarizat ,te certi putin si ai scapat,dar duci o lupta infernala cu PROSTUL care are scoala !


ARO 10-4
Renault Kangoo 15 dci
Mercedes W123 200d
User avatar
cristian irimescu
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 537
Joined: 05 Nov 2008, 19:10
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by cristian irimescu »

Nu stiu daca ajuta, dar ma gandeam si eu... pentru o astfel de treaba, pe viitor, chiar daca nu sunt in Bucuresti, va spun unde e masina si na, daca ajuta va las sa demolati masina mea..sa va luati ce va trebuie.. :D Oricum ati fost pe val.. nu pe langa.. Brava...la mai multe.. %%- good luck %%- good luck
User avatar
baciudibaciu
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3075
Joined: 12 Aug 2007, 22:26
Location: Bucuresti Titan
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by baciudibaciu »

cristian irimescu wrote:Nu stiu daca ajuta, dar ma gandeam si eu... pentru o astfel de treaba, pe viitor, chiar daca nu sunt in Bucuresti, va spun unde e masina si na, daca ajuta va las sa demolati masina mea..sa va luati ce va trebuie.. :D Oricum ati fost pe val.. nu pe langa.. Brava...la mai multe.. %%- good luck %%- good luck


bre nea Cristi !
te asteptam la intalnirea de joi sa ne predai cheile ;D ;D ;D :-j :-j :-j
hai bre ca nu te mananca nimeni ! CURAJ !
Cu omul nescolarizat ,te certi putin si ai scapat,dar duci o lupta infernala cu PROSTUL care are scoala !


ARO 10-4
Renault Kangoo 15 dci
Mercedes W123 200d
User avatar
COSMIN D
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 608
Joined: 27 Oct 2007, 19:32
Location: Constanta
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by COSMIN D »

Merita facuta o intalnire in fata la antena sa vada si ignorantii aia doi cum stau lucrurile . Cu ARO inteleg ce au dar cu drapelul?
User avatar
Schumy
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 767
Joined: 04 Jan 2008, 18:04
Location: Bucuresti

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by Schumy »

Cred ca era nevoie de un numar mai mare de pasionati si posesori de aro in primul rand, si implicit mai multa sustinere pt echipajul care ne-a reprezentat acolo, apoi cred ca daca stateam toti uniti era cu totul alta treaba.Oricum eu zic ca la viitoarele evenimente unde o sa participe si aro sa stabilim din timp si sa fim mai uniti.Poate mergea si o mica adunare de aro-isti cu masinile si facut un fel de prezentare.Zic si eu cu toate ca stiu ca e foarte greu sa aduni oamenii la asa ceva.
User avatar
cristian irimescu
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 537
Joined: 05 Nov 2008, 19:10
Location: Bucuresti
Contact:

Re: OFF-ROAD ARENA SYNCRON TRIAL

Post by cristian irimescu »

COSMIN D wrote:Merita facuta o intalnire in fata la antena sa vada si ignorantii aia doi cum stau lucrurile . Cu ARO inteleg ce au dar cu drapelul?

Asta-mi place... ducem acolo cat mai multe Aro si-i scoatem pe "ignorantii aia" cum zici tu, Razvan si "amantul fatal, motociclistul de garla" cum i-as zice eu... sa vada si sa se minuneze... :(|) monkey :(|) monkey

Post Reply