Etapa CN Off Road Resita 2011

Moderator: costy84

Post Reply
User avatar
nelutzu
Membru
Membru
Posts: 177
Joined: 29 Mar 2009, 21:37
Location: Resita

Etapa CN Off Road Resita 2011

Post by nelutzu »

SUPEREXCLUSIVITATE Mihai Leu aduce Off Road la Resita


Image




O etapa a Campionatului Național de Off Road se va tine la Resita

Mihai Leu a venit din timp tocmai pentru a perfecta detaliile competiției ce se va desfășura undeva la finele anului 2011 la Reșița, marele boxer fiind cunoscut și ca un pilot împătimit, de la raliu la cursele off road.

“Am vorbit și cu federatia din Ungaria, vor veni si de acolo foarte multe echipaje, spre să iasă o etapă serioasă şi spectaculoasă. Am promis că si eu voi urca la volan in câteva etape, iar cea de la Reşiţa poate fi una dintre etapele care să mă prindă la volan, nu numai ca organizator” a mai spus Mihai Leu azi la Reşiţa

Cunoscută pentru Raliul Banatului Montan şi cursele de viteză în coastă, Reşiţa se pare că devine o gazdă serioasă şi pentru traseele de off road, atât prin traseele din Doman cât şi prin cele din jurul Semenicului.

VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=-BfVoMV8 ... r_embedded


http://www.infocs.ro/index.php/2011/02/ ... la-resita/
Un ARO nu este numai o masina, este si o stare de spirit.posesorul unui ARO este mobil, independent si pragmatic... Asemeni lui Hannibal el trebuie sa poata spune:
"Vom gasi un drum sau vom crea unul!"

User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa CN Off Road Resita 2011

Post by George »

foarte tare. felicitari Mihai Leu ! si felicitari resitenilor.
nelutzu, te vedem pe acolo cu ARO? ;D
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
nelutzu
Membru
Membru
Posts: 177
Joined: 29 Mar 2009, 21:37
Location: Resita

Re: Etapa CN Off Road Resita 2011

Post by nelutzu »

Probabil voi cara Oficiali si arbitrii, sau la asistenta tehnica voi da ajutor daca ma primesc organizatorii ca voluntar ;D ... sau nu stiu, dar voi merge cu siguranta... mai e destul timp, Resita e ultima etapa, noiembrie parca...
Un ARO nu este numai o masina, este si o stare de spirit.posesorul unui ARO este mobil, independent si pragmatic... Asemeni lui Hannibal el trebuie sa poata spune:
"Vom gasi un drum sau vom crea unul!"
KAROLOKW
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 271
Joined: 30 Mar 2010, 11:40
Location: Brasov
Contact:

Re: Etapa CN Off Road Resita 2011

Post by KAROLOKW »

nelutzu wrote:Probabil voi cara Oficiali si arbitrii, sau la asistenta tehnica voi da ajutor daca ma primesc organizatorii ca voluntar ;D ... sau nu stiu, dar voi merge cu siguranta... mai e destul timp, Resita e ultima etapa, noiembrie parca...
E ultima etapa a 8-a din campionatul national de off si din cate stiu e organizata de baietii de la Bucovina off-road club poate aflam de la ei mai multe detalii.

Post Reply